Войти

Футбол. Монако - Валенсия прогноз на матч от byJeka

Монако - Валенсія

Прогноз на матч Монако - Валенсия

 

25 августа 2015. Футбол, Лига Чемпионов УЕФА. Монако - Валенсия. Прогноз и ставка на матч

Після феєричного футболу на «Estadio de Vallecas» команди провели по матчу в домашньому чемпіонаті, де «заробили» по 1-му очку зігравши в нічию.

Нуну Эшпириту Санту по відношенню до стартового складу в матчі проти «Монако» провів 6 замін. Леонарду Жардим проти «Тулузи» змінив аж 8 гравців відносно матчу з «Валенсією». Видно, що для команд надважливою є участь в груповому етапі Ліги Чемпіонів і всі основні гравці «збережені» для матчу відповіді.

Обидва тренера в один голос говорять, що команди будуть грати на перемогу. Якщо, для Монако це очевидно, бо інших варіантів нема, то атакувальними діями тренер Валенсії планує: «Продовжити чинити тиск на «Монако» і цим постаратися не дати їм шансів». Звичайно слова словами, та наступальний потенціал Валенсії дає їм хороші шанси забити в Франції.

Першим, що спало мені на думку ОЗ за непогані 1,94. Та заглибившись в статистичні дані я вирішив ризикнути. Цікава статистика: в усіх 5-ти офіційних матчах цього сезону Монако забивало (а це 11 голів) в другому таймі. Жодного голу в першому таймі гравцями Монако забито не було. Валенсія провела лише два офіційні матчі, забила три гола два з них в другому таймі.

Думаю матч буде насиченим. Команди будуть виборювати своє місце «під сонцем» потом та кров’ю. Вся боротьба повинна розгорнутися в другому таймі, ближче до фінального свистка одна з команд відчує, що пролітає «мимо каси» і включить п’яту передачу. Статистика теж говорить на користь мого прогнозу. 2 гола повинні бути забиті в другому таймі. Ризикну поставити на 3.

 

 

Монако - Валенсия 2 тайм ТБ(2)   3.8 10 у.е.
Загрузка...